Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!
05 Aralık 2020, 11:13:01 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Orjinal Tema Chip Kırmızı Chip Ateş Kırmızı Chip Şeftali Chip Kahve Chip Deli Mavi Chip Dark Mavi Chip Lavanta Chip Yeşil Chip Rize Yeşili Chip Siyah Chip Gri    Forum Renklerini Kendinize Göre Seçmek İçin Üst Taraftaki Renk Sekmelerini Tıklayınız.
 
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  HUKUK PLATFORMU / Hukuk Forum ve Avukat Danışma - Soru Cevap ve Yardımlaşma Bölümü / Resmi Nüfus Kayıtlarında olmayan adrese giden tebligat : 24 Eylül 2013, 14:38:44
Merhabalar,

8 yıldır X Bankadan kredi kartı kullanıyorum. Son bir yıldır işlerimin bozulması nedeni ile ödemelerim aksadı ve banka icra takibine geçti. Normalde İstanbul'da yaşıyorum fakat işim gereği 2006-2008 yılları arasında Lüleburgazda yaşadım. Her taşınmamda bankadaki adres bilgilerimi güncelledim.  Bugün elime ilamsız ödeme emri ulaştı. Fakat ödeme emri 06.02.2013 tarihli ve ödeme emrinin üzerinde bankanın kayıtlarından alıntı Lüleburgaz adresim yazıyor. Halbuki ben İstanbul'a döneli 5 yıl oldu ve bankada en güncel adresim vardı. Ayrıca İcra dosyası da Lüleburgaz İcra Dairesinde açılmış. Bir ay önce evi taşıdığım için aynı ödeme emrini yeni adresime yollamışlar. Ben icra dosyasının başka şehirde açılmasının sözleşmeden kaynaklandığını  düşünmüyorum. Öyle olsa bile avukatın nüfus müdürlüğünde kayıtlı güncel adresime tebligat göndermesi gerekmezmiydi. Ben bunda art niyet olduğunu düşünüyorum. Şimdi benim itiraz sürem de yok. Konu hakkında  yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sayfa: [1]

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor
Powered by SMF and SimplePortal
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.049 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu

11 Şubat 2020, 21:54:58