Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!
25 Eylül 2023, 06:49:59 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Orjinal Tema Chip Kırmızı Chip Ateş Kırmızı Chip Şeftali Chip Kahve Chip Deli Mavi Chip Dark Mavi Chip Lavanta Chip Yeşil Chip Rize Yeşili Chip Siyah Chip Gri    Forum Renklerini Kendinize Göre Seçmek İçin Üst Taraftaki Renk Sekmelerini Tıklayınız.
 
Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Türkiye'nin başkenti neresidir?(küçük harflerle yazın)
İnsan algılama

Genel Forum Kuralları

Vekil.Net Üyelik Sözleşmesi
   1. Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Forum alanlarımızın -forumların konusu ve katılımcılarının konumları gereği- internetteki başka kategorilerde yer alan forumlardan daha ciddi ve düzeyli olması hedeflenmektedir. Üyelerin mesajlarının bu hedefle örtüşür mahiyette olması arzu edilmektedir.
   2. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.
   3. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, ifade gibi efektler kullanmamalı, mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazmamalısınız.
   4. Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbirine benzer içerikli mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "düzenle" düğmesini kullanmalısınız.
   5. Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.
   6. Hacking, cracking, warez gibi yasa dışı konularla ilgili başlık açamazsınız, yasa dışı ve genel ahlaka aykırı eylemlerin icra edilebilmesi için yardım talep edemezsiniz. Oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir yazılım için seri numarası, CD key, crack, keygen gibi bir uygulama isteğinde bulunamazsınız. Bu tür bilgileri/uygulamaları paylaşamazsınız.
   7. Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir.
   8. Forumlarımıza içeriksiz/boş veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.
   9. Forum yöneticilerimizden izin almadığınız sürece forumlarımızda ve imzanızda web sitenizin veya herhangi bir web sitesinin reklamını yapamazsınız.
  10. Forumlarımızda ve genel olarak sitemizde hacking, cracking, warez, pornografik ve/veya müstehcen içerikli yahut ticari amaçlı siteleri tanıtamazsınız.
  11. Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açmamalısınız. Doğru kategoride açılmayan bir konu forum yöneticilerimiz tarafından olması gereken kategoriye taşınacaktır.
  12. Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz. Bu kuralı ihlal etmeniz halinde forum yöneticilerimiz tarafından özel mesaj göndermeniz yasaklanabilir.
  13. İmzanızda ve mesajlarınızda hakaret, küfür, ayrımcılık, müstehcenlik, vs. zararlı ve rahatsız edici içerikler bulunamaz. Uygunsuz imzalar/mesajlar silinecektir.
  14. Sadece forum kurallarını hatırlatmaya yönelik mesaj yazamazsınız. Bu tür mesajlar konunun akışını bozmaktadır. Soruya cevap verecekseniz, mesajınızın sonuna kuralları hatırlatan bir not ekleyebilir veya forum kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz konular/mesajlar hakkında forum yöneticilerini ikaz edebilirsiniz.
  15. Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz.
  16. Forum moderatörlerinden ve editörlerden özel mesajla hukuki yardım istemeyiniz. Yardım taleplerinizi uygun konu başlığı altında ve herkesin görebileceği forum alanlarında paylaşınız. Moderatör ve editörlerimiz bunun dışındaki tüm özel mesajlarınıza açıktır.
  17. Yukarıdaki kurallara uymamanız halinde, forum sicilinize bu kural ihlali işlenir ve bir ay içinde 5 kural ihlali yapan üye 10 gün, 10 kural ihlali yapan üye 20 gün ve 15 kural ihlali yapan üye ise sınırsız olarak forumlardan uzaklaştırılır. Forumdan uzaklaştırılan kişilerin bilgisayar IP adreslerinden siteye yeni üye kaydı yapıldığının yahut başka ad altında foruma kayıt yaptırdıklarının tespiti halinde bu kişilerin kayıtları da silinir.
  18. Forum yöneticilerinin gerekli görmesi halinde, forumun üyesini/üyelerini ağır şekilde tahrik veya tahkir ederek forum huzurunu ciddi şekilde bozan ve forumun saygınlığını ağır şekilde gölgeleyen kişiler, uyarı verilmeksizin forumdan uzaklaştırılabilirler.
  19. Sitemizde yer alan tüm bilgi ve dökümanlar kullanıcılara yararlı olması gayesiyle hazırlanmıştır. Her ne kadar bu sitenin gerek güncellenmesi gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, Site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve Site'den verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.

Sitemize üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır. Foruma atılan mesajlardan konuyu açan üye sorumludur, vekil.net yönetimi sorumlu tutulamaz.MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor
Powered by SMF and SimplePortal
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.039 Saniyede 14 Sorgu ile Oluşturuldu

Bugün 06:32:19