Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

25 Nisan 2024, 22:45:39

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,824
  • Toplam Konu: 4,365
  • Online today: 101
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 89
Total: 89

ÖSYM Hk. Yardımıza İhtiyacım Var

Başlatan ygsmagduru, 24 Mart 2014, 18:02:02

« önceki - sonraki »

ygsmagduru

Merhaba

Bu yıl yapılan ygs'ye girdim. Sınava girmeden önce üşüttüğümden dolayı sabah su içmememe rağmen çok fazla tuvalete çıkmam gerekti haliyle sınavda da aynı sorunu yaşadım. Görevli öğretmene söylediğimde çıkaramayacaklarını, çıkarsam tekrar giremeyeceğimi ve bir öğrenciyi bu yüzden beklettiklerini söyledi. Sonuç olarak 120 dakika sonunda okuduğumu anlayamaz hale gelip sınavı yarım bırakıp çıkmak zorunda kaldım. Bu konuda sorun yaşayan bir tek ben de değilim her yıl altına yapan, ihtiyacını şişe ile gideren adaylar duyuyor veya okuyoruz. Yani insanlık dışı bir uygulama desek yanlış olmaz.
Benim sorum şu, ben normalde ygs denemelerinde 430-470 arası alan bir öğrenciydim, bu sınavdaki durumdan dolayı 300ün üzerinde bir puan o da belki alacağım. Ayrıca ikinci senemdi yani sizin anlayacağınız çok zor bir durumdayım ve bir sene daha bekleme şansım yok. Bu konu hakkında hukuki olarak bir şeyler yapabilir miyim? Evet ise ne yapabilirim? Lütfen bana bir yol gösterin.