Haberler:

Hukuk Forumumuza Hoşgeldiniz

Ana Menü

Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

29 Mart 2024, 01:31:44

Login with username, password and session length
Üyeler
Stats
  • Toplam İleti: 8,818
  • Toplam Konu: 4,361
  • Online today: 92
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 86
Total: 86

yalan beyan

Başlatan safari, 27 Şubat 2016, 01:42:32

« önceki - sonraki »

safari

Bi arkadaşımın  yakınıyla bi yakınıma evlenmelerinde  aracılık yaptım şahıslar birbirlerini  tanımıyordu kadın yakınım olduğu için kimliğini.  Sakladık olur olmaz  diye eyer anlaşamazlar sa ısrar etmesinler kadını razı et düşüncesiyle kadınla adamı tanışdırdım adm daha ilk tanışmada kadına birlikdelik teklifinde bulundu kadın normal olarak kabul etmedi evlenmeden ne bu diye bana tepki gösterdi bende duruma şaşırdım sonra çocuklarını aradı kadının yaşını duyan çocuklar bu evlenme işini kabul etmedi ayrıldılar aradan2ay gibi bi zaman geçti erkek kadını tekrar aramış bizim iş olacak çocukları razı ettim izin verdiler bizim iş olacak demiş ardından beni aradı bana biz anlaşdık olacak bizim iş ben oraya geliyorum takı alacağız olacak artık dedi bende şahzın kimliğini öğrensin diye sen onun evine git buraya benim yanıma gel menize gerk yok dedim adam kabul etmedi ben oraya gitmem biz bu işi senin yanında bitiririz dedi adm kadına resmi nikah falan yapmayacakmış alışveriş edildi toplan 10bin tl harcadı kadına her bulduğu fırsatta tacizde bulunuyormuş kadın nikah yapmayacağını dolaylı yoldan öyrenince benimde haberim olmadan kaçıp gitmiş bense karakola gittim erkekle şikayetçi oldu dediki evlenme vaadiyle dolandırıldım bense şahsın asıl kimliğini sakladım ama şuanda  tesbit edildi şimdi ne olacak bilgi veren olursa memnun olurum teşekkürler