Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

27 Nisan 2024, 05:10:00

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,824
  • Toplam Konu: 4,365
  • Online today: 105
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 69
Total: 69

banka dolandırıcılıktan savcılığa verilebilir mi?

Başlatan dilekyıldız, 19 Nisan 2016, 15:32:28

« önceki - sonraki »

dilekyıldız

Merhaba, 2012 yılında işyerimin maaş hesabı olarak açtığı hesaptan hesap işletim ücreti kesildi şubeye gittiğimde hesabın yanlışlıkla vadesiz hesap olarak tanımladığını söyleyerek özür dileyip tüketici hakem heyetine gidin diye yol gösterdiler meğer tuzakmış. Lehime çıkan karara, tüketici mahkemesinde karşı dava açıldı aradan yıllar geçti parayı bile unutmuşum 2016 Ocak ayında icra kararı geldi hem de avukat masrafları ile beraber. Avukatlarıyla, müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm haklısınız konuyu halledeceğiz deyip aylarca oyaladılar, icra kararına rağmen hesap işletim ücretini iade ettiler, ancak icra kararını kaldırmayıp üstüme yıktılar. Bence bu yeni kandırma şekline karşı bir çare bulunması gerek. Madem haklıyım icra kararına rağmen ücreti iade ediyorsunuz, icra tutarı neden benim üstüme kalıyor diyorum cevap sadece sizin yatırmanız gerekiyor oluyor. Bu durumda bankayı dolandırıcılıktan savcılığa verebilir miyim?