Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

19 Nisan 2024, 10:12:39

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,820
  • Toplam Konu: 4,361
  • Online today: 96
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 77
Total: 77

Watsapp'dan edilen küfür acil yardım !!

Başlatan ardwood45, 27 Temmuz 2017, 15:07:40

« önceki - sonraki »

ardwood45

Mrb. Arkadaşlar öncelikle olayı detaylı birşekilde anlatayım..

Bilgisayar oyunu satan bir siteden oyun almak için bakiye yükledim.Bu yüklediğim bakiyenin hesabıma gelmesi 1 haftayı aldı.Neyse bakiye hesabıma geldikten sonra oyunu satın almayı denediğimde stok yok yazısıyla karşılaştım ve bu oyunun diğer 2 paketinide almayı denediğimde aynı şekilde stok yok yazısı çıktı.Sonra sitenin watsapp destek hattına mesaj attım stok hakkında ve stokların her çarşamba günü yenilendiğini söylediler.1 hafta bekledim çarşamba günü geldi yine almayı denedim oyunu yine stok yok yazısıyla karşılaştım.Yine watsapp destek hattına mesaj attım sotkların geldikten 15 dk sonra tükendiğini gelecek çarşambayı beklememi söylediler.Ve bu çarşamba oyunun zümrüt paketinin geldiğini ama yine gelir gelmez tükendiğini diğer paketlerin ertesi günü geleceğini söylediler.Ertesi gün yine stok yok yazısıyla karşılaşdım ve watsapp dan attığım mesajlara cevap verilmedi bnde dolandırıldığımı düşünerek sinirlenip 1 cümlelik internetten kopyaladımım küfürlü  mesajı destek hattına yolladım adam dilekçe göndereceğini söyledi ve sonra mesajlarıma cvp vermedi.Bu durumdan birşey çıkarmı arkadaşlar subay olmayı düşünüyorum herhangi bir ceza alırmıyım.?