Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

23 Nisan 2024, 22:31:43

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,824
  • Toplam Konu: 4,365
  • Online today: 98
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 89
Total: 89

Hırsızlık

Başlatan steflir34, 05 Ağustos 2017, 20:44:09

« önceki - sonraki »

steflir34

Arkadaşlar merhabalar öncelik konu üzerine bilgim olmadığı ve şuan bir avukattan yardım alacak kadar param olmadığı için sizin yardımınıza sığınıyorum umarım yardımcı olunur hadi konuya geçelim

Müstakil bir evde oturuyorum ve kapının önünde 8-9 kadar kediye bakıyorum ailem ile tatile gideceğim zaman depoya kedi maması bırakıyorum ve arkadaşım O. ya deponun anahtarını verip kedileri günde 1 kere beslemesini istiyorum annemde çocuğa biraz harçlık veriyordu fazla uzatmayayım bu arkadaşım biz yokken evden birsürü şey çalmış bize de dönünce ben görmedim dedi neyse polis geldi vs vs bişey çıkmadı tabiki
aradan 2 ay sonra bir internet kafe camında benim notebookumu gördüm ve içeri girdim kim sattı bunu dedim önüme imzalı bir kağıt çıkardılar ve arkadaşım O. nun imzası vardı kamera görüntüsüde tabiki polis çağırdım ifadeler alındı etti mahkeme günü geldi duruşmaya girildi annemde çocuk küçük yapmış bir hata hayatı kararmasın diye sadece o bilgisayarı çaldığını söylemiş 2500tl bizde ödenecek tutar ve 5 yıl hükmün açıklanmasının geri bırakılması verildi çocuğa.
Olay şimdi başlıyor 1-2 sene geçti para ödenmedi bizde durumları kötü diye biriktirsinler diye bişey demedik ama artık parayı istiyoruz .Bugün babası ile konuştum baya bi tersledi beni işte yok bizi aciz sanmayın avukat hakim tanıdığım vırt cırt dedi benimde sinirlerim bozuldu pazartesi günü adliyeye gidip elimden geleni ardıma koymayacağım ama ne yapmam nasıl yapmam gerektiğini ve sonuçları ne olur bilmiyorum bir avukat hukukçu arkadaş varsa bana yardım edecek gerçekten çok memnun olurum saygılar.   arkadaşlar yaklaşık 50 kişi okumuş 1 tane cavap yok en azından aklınızda olan şeyleri yazın