Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

27 Nisan 2024, 03:52:04

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,824
  • Toplam Konu: 4,365
  • Online today: 105
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 72
Total: 72

ŞİRKET TELEFONU

Başlatan furkank54, 07 Kasım 2017, 22:30:24

« önceki - sonraki »

furkank54

Öncelikle herkese selamlar. sizlere danışmak istediğim ve bilgi almak istediğim bir husus var. hukuki olarak haklarımı öğrenmek istiyorum.
Sakaryada ikamet ediyorum kendime ait bir şahıs firmam var bölgemde tarım sektöründe distribütörlük faaliyeti gösteriyorum . 2 sene önce açtım şirketimi ve şirketime sabit hat çıkarttım. buraya kadar herşey normal fakat almış olduğum numara türkiyede kurumsal olarak çalışan büyük bir giyim mağazasının sakarya şubesinin faturasında yazmakta. o şubenin internet sitesinde vs. yazmıyor. fakat o kurumsal firmanın sakarya şubesinde müşterilerine kestikleri tüm faturalarda benim numaram yazıyor ve ben iş yerimde bu mağazanın müşterilerinin şikayetlerini dinlemekten çok yoruldum . günde en az 10 - 15 kişi dükkanım arıyor ve insanlara sürekli açıklama yapmak zorunda kalıyorum bırakın işin ters tarafı mağazanın müşterilerinden fırça yiyorum burda bu numara yazıyor diye. şubeye gidip konuştuğumda yetkili diye tanıttıkları kişiye sorunumu anlattım verdikleri cevap faturalardan çok var bitene kadar yapıcak bişey yok. karşımda yetkili dedikleri kişi böyle bir saygısızlıkla cevap veriyor bana ve ben bu durumdan sıkıldım. böyle bi durumda hukuki olarak yapabiliceğim birşey var mı ?