Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

17 Nisan 2024, 00:53:43

Login with username, password and session length
Üyeler
Stats
  • Toplam İleti: 8,820
  • Toplam Konu: 4,361
  • Online today: 81
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 80
Total: 80

10 yılı geçen avon borcu

Başlatan Mervemina, 22 Kasım 2017, 02:54:28

« önceki - sonraki »

Mervemina

2007 yılında kısa süreliğine reşit olmadığimdan annemin üstüne avon yapmıştım. Sonra beceremedim kapatmak istedim bankaya borcumu odedim borc kapandi bankaya birkac ay siparis vermeyince avon hesabida otomatik kapaniyormus zaten. Gecen hafta collekturk sirketinden bir zarf geldi ne imza ne zarf hicbrsey yok.zimbali bir kagit borcunuz var yılsonu kampanyasından faydalanıp indirimli ödeyin diyo ödemezseniz icra diyo. Aradığımda borcun anaparasi 42 tl faiziyle 315 tl şimdi öderseniz indirimli 200tl diyo. Bana ispatlayın diyorum bi fatura göndermişler ama orda anapara doksankusur tl ve bahsettikleri gibi 2007 haziran değil mayis faturası ve bu şirket hakkında çok kötü yorumlar okudum. Bana avon borcum varsa neden 10 sene bildirmedi şimdi böyle bi hakları var mı on seneyi geçmiş  ve evrakları birçok yerden bulamıyorum artik ne yapmalıyım bana imzalı bi delil borc ölüp olmadığını kanıtlayan bir belge göstermeden icrayla avukat masrafıyla tehdit edebilirlermi bide boyle bir sevkiyati benim teslim aldigimi kanitlamalari gerekirmi bana yardımcı olursanız minnetkar olurum