Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

19 Nisan 2024, 18:21:55

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,824
  • Toplam Konu: 4,365
  • Online today: 96
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 79
Total: 79

Anne ile kişisel ilişkinin kaldırılması

Başlatan Heagle25, 06 Mart 2018, 00:35:09

« önceki - sonraki »

Heagle25

Değerli Forum Merhaba;

Benim bir sorum olacak işin içinden çıkamıyorum.Eski eşim ile 21/01/2017 tarihinde anlaşmalı boşandık.O zaman 4 yaşında ki oğlumun velayetini babası olarak ben aldım.görüş günleri olarak ise her ayın 1 ile 3 arası yatılı kalmak üzere anlaştık. Farklı şehirlerde ikamet etmekteyiz.arada 200 km yol var.Her hava değişikliğinde hasta oluyor.Ben anne ile ilişkisinin kaldırılmasını istiyorum.Aşağıda yazdığım nedenlerden dolayı mahkeme ilişkinin kaldırılması adına nasıl bir karar verir ?

1:Annesi ailesi ile kalıyor ve huzursuzdu Son olarak EVDEN KOVULMUŞ şuan belirli bir ikamet adresi yok
2:Annesi psikolojisi bozuk tam olarak tedavi görüyor bir kaç kez İNTİHAR etmiş hastanede yatmıştır.
3:Ahlaksız bir yaşam sürdürmekte olup dost hayatı yaşamakta olup ahlaki değerlere aykırı yaşamaktadır.
4:Ekonomik sıkıntıları nedeniyle sürekli çocuk üzerinde baskı yaşatıyor.
5:Oğlum ne zaman gitse eve döndüğünde normal yaşantısını devam etmesi oturması için 1 hafta sürüyor.Oğlumun psikolojik olarak ( ağlamaları,kopacakmış gibi veda etmeleri ) olumsuz etkiliyor.Benden nefret ediyor
6:Boşanmamıza neden oğlumu HASTA bir şekilde bırakıp kaçmıştır.
7:Şimdi görüştüğü kişinin yanına oğlum ile gitmesi bilmediğim tanımadığım kişiler oğlumun CAN Güvenliğinden korkuyorum.
8:bir kaç kez ailesinden habersiz il dışına başkalarının yanına kaçması ortadan kaybolması nedeniyle oğlumu alıp kaçmasından korkuyorum.

özetle annelikle uzaktan yakından bir alakası olmaması vs

bu nedenlerden dolayı 5 yaşında ki oğlumun kimlikteki bu annesi ile görüşmemesi ve kişisel ilişkinin kaldırılması adına nasıl bir kara verirlir.

ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim. :?: