Son yazılar

Welcome to Hukuk Forum Sitesi - Hukuk ve hayata dair her şey!. Please login or sign up.

19 Nisan 2024, 09:33:06

Login with username, password and session length
Üyeler
  • Toplam Üye: 4,264
  • Latest: Elçin
Stats
  • Toplam İleti: 8,820
  • Toplam Konu: 4,361
  • Online today: 96
  • Online ever: 549
  • (13 Ocak 2023, 13:23:05)
Çevrimiçi Kullanıcılar
Users: 0
Guests: 84
Total: 84

Evladın baba üzerindeki hakları nelerdir

Başlatan yilmazyilmaz29, 09 Nisan 2018, 19:45:34

« önceki - sonraki »

yilmazyilmaz29

Avukat Hocam merhabalar ben 29 yaşında okuyamamış babası tarafından yıllar önce sırf zayıf almış diye haberi olmadan tastiknamesi okuldan alınmış bir erkeğim size sorum şu ben 4 yıl önce bekar hayatı yaşıyordum ailem memlekette bende istanbulda yaşıyordum işim vardı evimide dizdim bir şekilde hayatımı idame ediyordum ve huzurluydum sonra annemle babam gelin antalyaya beraber taşınalım size burdan bir iş kuralım çalışırsın deyip zor bela bizi oradan antalyaya getirdiler ve biz kurduğumuz tüm düzeni işi gücü bırakıp geldik geldiğimiz dakika hadi iş arayın dendi bize ve bizde burada bi süre çalıştık şimdi 2 yıldır işsizim normal insanların babalarına birde kendi babama bakıyorum arada uçurum var babam çok bencil kendinden başka kimseyi düşünmez öyle ki akrabalardan herkes ve kardeşleride dahil kendisiyle konuşmuyor görüşmüyor ve şuan antalyadaki evi sattı memlekete gideceğim sen ne yapıyorsan git yap banane istersen geber diyor işsiz güçsüz olduğumu kendimi geçindiremediğimi bildiği halde bende diyorum ki gideceksiniz madem o zaman beni istanbuldan getirdiğiniz gibi gelin ev kiralayın eşya koyun kiramıda verin yada evlendirin yaşım 30 a dayanacak nerdeyse sonra ne yapıyorsanız yapın yada kalın iş arayayım bulurum elbet sezon açıldı antalya yazlık şehir diyorum onada razı değiller hocam sizden çok rica ediyorum şimdi benim babamın üzerinde ne gibi bir hakkım var ve bu haklarımı savunmam için nerelere nasıl başvurmam gerek acil bana geri dönüş sağlar detaylı anlatırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim...